Casina In Via Foria Bed & Breakfast

  • Wi-Fi

Casina In Via Foria Bed & Breakfast ligger i Orto Botanico distriktet innen en 5-minutters spasertur fra pizzeria Pizzeria la Poesia Napoli.

Orto Botanico di Napoli ligger få skritt unna, mens Piazza Cavour togstasjon ligger i 10 minutters gangavstand fra hotellet. Capella Sansevero museum ligger 1 km fra Casina In Via Foria Bed & Breakfast. Du kan komme deg til Capodimonte nasjonalmuseum på få minutter med bil. Dette hotellet ligger 250 meter fra Tenore busstopp og innen en 15-minutters spasertur fra Museo tunnelbanestasjon.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Casina In Via Foria Bed & Breakfast Napoli
Napoli Boulevard B&B
pris kun for mobil

Napoli Boulevard B&B

9.7
Usedvanlig 449 anmeldelser
25 m fra overnattingsstedet
USD 179 USD 161
per natt
B&B Next Stop Napoli
pris kun for mobil

B&B Next Stop Napoli

8.7
Fabelaktig 146 anmeldelser
25 m fra overnattingsstedet
USD 232 USD 209
per natt
Bell
pris kun for mobil

Bell "Mbriana

59 m fra overnattingsstedet
USD 80 USD 72
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Napoli flyplass
    4,4 km

    Togstasjoner

    Naples central train station
    1,4 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker

    På rommene

    • Minibar
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 15:30
    Utsjekking: til 10:00
    LisensnummerF8395553766
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Hva er avstanden mellom Casina In Via Foria Bed & Breakfast og sentrum?
      Napoli sentrum ligger 10-minutters gang fra Casina In Via Foria Bed & Breakfast.
    • 🔤
      Hvilke språk snakker personalet på det Casina In Via Foria Bed & Breakfast?
      Personalet på det Casina In Via Foria Bed & Breakfast kan hjelpe deg på spansk, engelsk og italiensk.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Napoli flyplass
    4,4 km

    Togstasjoner

    Naples central train station
    1,4 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Casina In Via Foria Bed & Breakfast Napoli

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk